Foto: čtenář
Děčín

Děčín, Dolní Oldřichov - Profesionální hasiči z děčínské stanice a dobrovolní hasiči z Horního Žlebu vyjeli ve středu po půl desáté dopoledne k dopravní nehodě osobního automobilu a autobusu MHD na silnici 1/13 v Dolním Oldřichově, u odbočky ke Kovočasu. Záchranné složky k nehodě přivolal systém eCall.

Na místo vyjížděli také záchranáři. Zásah potvrdil mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník. "Řidičku jsme převezli s lehkým zraněním do děčínské nemocnice," uvedl.

Dobrovolní hasiči byli následně odvoláni zpět na svou základnu. V místě se tvoří kolony. 

Foto: čtenář

"Podle prvotních informací při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky osobního vozidla, v autobuse nebyl naštěstí nikdo zraněn. Příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření dopravních policistů," uvedla policejní mluvčí Eliška Kubíčková.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru